| anonim_4396 a întrebat:

De ce i se acorda asa de multa atentie Magdei Ciumac in toate emisiunile lui Dan Diaconescu pe OTV? De ce toata lumea o crede numai pe ea?

Răspuns Câştigător
| kitiku a răspuns:

Pt ca traim in Romania si asta ne ocupa tot timpul

6 răspunsuri:
cristian
| cristian a răspuns:

Tu de ce urmaresti emisiunea?
Atata vreme cat este bagata in seama de telespectatori troglodita profita si vine cu scenarii aberante ca sa prosteasca lumea.Nu mai pierde vremea cu 0tv ca nu ai nimic de castigat.

eileen
| eileen a răspuns:

Nu te mai uita, o sa vezi ca nu o sa iti mai pese de asa pleava.

| kh1ss a răspuns:

Pentru ca ea face audienta... restul nuwinking

| andreutz a răspuns:

Pentru ca audienta creste mult mai mult cand o femeie este victima... daca ar fi fost un barbat, cu siguranta nu ar mai fi avut acelasi rating! apropo, cine este magda ciumac? laughing sau dan diaconescu? nu am auzit de ei pana acum big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, numai pentru audienta si senzational. trebuie sa supravietuiasca si DD. cel mai sanatoa lucru este sa nu te mai uiti pe 0tv(zerotv) happy

| adrian_6031 a răspuns:

Eu nu cred o vorba din ce spune prostituata aia si nici tu nu ar trebui sa crezi. de fapt ar trebui sa razi de ce afirmatii face. cum sa crezi o fosta puscariasa si actuala prostituata. iti dau un sfat cand o vezi la tv schimba canalul ca nu ai ce invata de la ea