| Gabriel_Ilie_1991 a întrebat:

De ce ma simt plictisit? Fara chef de viață... Fara chef de muncă?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Asa i Românul, nu esti tu singurullaughing

| Zuzu1991 a răspuns:

Din cauza la 5g... daaaar, daca te vaccinezi, o sa treaca big grin
in balarii, cati oameni stii tu care chiar au chef de munca?!? tongue

| Iote a răspuns:

Pentru ca nu muncesti, nu citesti, nu faci nimic util. Fa ceva si sa vezi cum iti vine pofta de tot.

| Caricaturistafaralimite a răspuns:

Găsește ceva creativ desen sau fa sport.

| Subtirelu99 a răspuns:

E normal sa avem stări de genul din când în când. Nu poți fi fericit sau trist continuu.

| Corinnnaaa39221 a răspuns:

Posibil să suferi de o depresie ascunsă. Poate în prima faza nu-ti dai seama, dar uite aici un articol care te ajuta sa recunosti semnele. Mul succes! https://www.divahair.ro/......ie-ascunsa

| Gabriel_Ilie_1991 explică:

Sunt terminat psihic. Nu am prietena. Sunt urat... crying

| Gabriel_Ilie_1991 explică:

Vreau sa fac o prietena și nu găsesccrying

| vodami92 a răspuns (pentru Gabriel_Ilie_1991):

laughing esti ca telecomandatii aia! doamne fereste!

| vodami92 a răspuns (pentru Gabriel_Ilie_1991):

laughing toate fetele sa vina la mine!

| vodami92 a răspuns (pentru Gabriel_Ilie_1991):

laughing nu stiu nu stiu d-astea!

| Gabriel_Ilie_1991 explică:

Stau acasă, nu fac nimic, nu am prietena... Nu muncesc, am un simptom, lene. Nu știu cum sa scap de el...