| Graef_Denise_1990 a întrebat:

De ce nu imi raspunde nimeni la intrebari? (spre deosebire de alte persoane)

Răspuns Câştigător
| matrix100 a răspuns:

Eu ma uit la userul tau si nu vad nici o intrebare pe care ai pus-o cu acest user. Poate ai pus intrebari cu alt user si sunt grele si nu stie nimeni raspunsul... nu stiu ce sa zic...winking

| Graef_Denise_1990 explică (pentru matrix100):

Mersi

| Dimeth0988 a răspuns (pentru matrix100):

Sau i se sterg ca asa mi s-au sters si mie 2 ca erau legate de scoala si nu aveam voie.

3 răspunsuri:
| Roxaname a răspuns:

Buna poate intrebarile tale sunt grela sau ai scris mult la ele sti dar eu raspund la majoritatea intrebarilor