| Adelsi a întrebat:

De mica visez sa fiu actrita si stiu cum sa ma lansez si am si pile dar eu vreau sa reusesc singura.Am 12 ani(stiu sunt mica) si as vrea sa incep sa joc in filme, bineinteles ca nu voi ajunge sus in Romania de aceea cand voi fi mare voi pleca in alta tara dar pana atunci as vrea sa joc in niste filme.Cine stie site-uri, manageri sau castinguri?

Răspuns Câştigător
| ErrorFound a răspuns:

Multi actori au inceput in piese de teatru locale asa ca..de ce nu faci ca ei?

4 răspunsuri:
| VladGH a răspuns:

Ai ceva idee de actorie? Trebuie sa te inscrii la vreun teatru.

| NeymarJr11 a răspuns:

Ai voce, sau talent du-te la www.nextstar.ro pe antena 1, si poate ai noroc :P :P

| Sp3ciaL0pS a răspuns:

Ai vise mari foarte frumos tine-o tot asawinking despre situri nu stiu doar team felititat success in cariera ta.

| Pufosibila a răspuns:

Poti incarca filme pe youtube create de tine impreuna cu prietenii tai... jucand piese... big grin asta arc putea sa te lanseze big grin CP