| Kokolina a întrebat:

Filologie sau Mate-Info?

12 răspunsuri:
| elasexygagica a răspuns:

Mate-infolove strucklove strucklove struck e la modaalove struck

| wforweirdo a răspuns:

Depinde şi de persoană, eu aleg filo.

| Eღilia62 a răspuns:

Stiinte ale naturii happy
Bine, filologie.

| MeMeMe97 a răspuns:

MAte info! LA filologie trebuie sa citesti foarte mult!

| Do??a a răspuns:

Depinde la ce te pricepi tu mai bine.
Eu zic sigur filologie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mate-info.

| xlmpq a răspuns:

Mate-info

| alina58 a răspuns:

Daca mie imi place foarte mult matematica, informatica o sa zic mate info. Dar daca tie nu iti place, nu cred ca te-ar incalzi raspunsul meu. Gandeste-te la un profil, care sa te ajute pe viitor! Intr-adevar, la profilul filologie e mult mai usor, dar pune in echilibru ceea ce iti place sa faci, ce vrei sa devi happy si atunci vei lua o decizie mult mai usor! Mult succes!

| taviyamato2 a răspuns:

E vorba de viitorul tau, faci 4 ani de liceu si 4 ani de facultate dupa aia esti libera, eu zic sa mergi pe mate info si sa urmezi o facultate de informatica, sunt singurii oameni care castiga sume mari de bani in ziua de azi.

| s3s a răspuns:

Depinde de unde vrei sa dai mai departe si asa iti dai seama cere profil te ajuta mai mult happy

| SweetDreams a răspuns:

Filologieee. laughing

| Anna1999 a răspuns:

Filologie