| IAmTheLegendary a întrebat:

Filologie sau Mate-Info? De ce?

Răspuns Câştigător
| Doub a răspuns:

Depinde de ce vrei şi ce îţi place
cu mate-info ai mai multe şanse în viaţa asta
dar la filo e mai faaaain ^_^, asta dacă urăşti matematica. Ca mineeee

7 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Fiind la fel de bun la mate precum la crosetat, d-aia m-am bagat pe filologie atunci cand am facut-o, iar acum nu regret absolut nimic!

| AntoniSoulesOne a răspuns:

Filologie - multa Romana, mate-info- multa matematica. alegerea ta la care te pricepi mai bine

| IAmTheLegendary explică (pentru AntoniSoulesOne):

Eu ma pricep foarte mult la limba si literatura romana. La matematica sunt cat de cat buna, asa 6 in teste primesc si eu laughing).

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Atunci uita-te mai atent la ce ore/activitati or sa fie la filologie daca tot te pricepi la limba romana si la alte limbi.

| IAmTheLegendary explică (pentru AntoniSoulesOne):

Ma poti ajuta? laughing sunt din Rm.Valcea si nu prea le am eu cu liceele de la mine. laughing

| AntoniSoulesOne a răspuns (pentru IAmTheLegendary):

Cauta pe netlaughing Tu locuiesti acolo. nu eu. Si depinde si la ce liceu vrei sa dai.

| IAmTheLegendary explică:

Aha, eu as alege filo pentru ca ma bazez mai mult pe limbile straine si pe romana. :d