| Skrillex9000 a întrebat:

Hei! Is in clasa a - VIII -a si as vrea sa intru la Liceul Sportiv din Galati, am medie generala pe 5 - 8 vreo 7, 30 cam cat ar trebui sa iau in examen si la romana si la mate sa intru la Liceul Sportiv? cam cu ce medie se intra acolo? Multumesc.

3 răspunsuri:
| maria6 a răspuns:

La stiinte ale naturii vad ca media a fost peste 7. La instructor sportiv, trebuie probe de aptitudini, care sunt eliminatorii. La examen iti trebuie cel putin 7 daca vrei la stiinte ale naturii. Dincolo depinde de nota de la probele de aptitudini.

| Skrillex9000 explică (pentru maria6):

Aaa, deci media nu prea conteaza la liceul sportiv mai mult conteaza probele de aptitudini nu?
Funda

| maria6 a răspuns (pentru Skrillex9000):

Da, cam asa e...