| Skrillex9000 a întrebat:

Is in clasa a - VIII -a si as vrea sa intru la Liceul Sportiv din Galati, am medie generala pe 5 - 8 vreo 7, 30 cam cat ar trebui sa iau in examen si la romana si la mate sa intru la Liceul Sportiv? cam cu ce medie se intra acolo? Multumesc.

1 răspuns:
| L0v3isTheWaY a răspuns:

Salut!
Ultima medie cu care s-a intrat anul trecut a fost 7, 36. Deci in examen iti trebuie cel putin 7 si la Romana si Matematica. Trage tare mai ai un semestru la dispozitie.
Succes!winking