| Skrillex9000 a întrebat:

Is in clasa a - VIII -a si as vrea sa intru la Liceul Sportiv din Galati, am medie generala pe 5 - 8 vreo 7, 30 cam cat ar trebui sa iau in examen si la romana si la mate sa intru la Liceul Sportiv? cam cu ce medie se intra acolo? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| IonutGaby a răspuns:

Pai cu 7.36 media

4 răspunsuri:
| Skrillex9000 explică (pentru IonutGaby):

Pai unde apare cu ce medie se intra?

| Skrillex9000 explică (pentru IonutGaby):

Media 7.36 este ultima medie cu care a intrat cineva? da ce fel de probe se dau?

| IonutGaby a răspuns (pentru Skrillex9000):

Pai acolo este scrie ca este madia cu care s-a intrat anul trecut.Ce fel de probe se dau nu stiu.

| IonutGaby a răspuns (pentru Skrillex9000):

Pai cu 7.36 media