| Felictiy a întrebat:

Hei! Stiti ce ar trebui sa invat pentru testul initial la biologie din clasa a 9a? Nu vreau sa dau o impresie proasta, mai ales ca sunt pe stiinte ale naturii si e profil de biologie-chimie. Va roogg

Răspuns Câştigător
| Catrice a răspuns:

Materia de clasa a 8-a în cel mi bun caz. Dar ar trebui sa recitești materia din toți anii. Nu strica.

7 răspunsuri:
| Addrriiaannaaaa a răspuns:

La ce am dat eu test initial in a 9-a a fost la geografie, istorie si romana.La biologie nu o sa dati test, sigur faceti lectie de inceput de a 9-a

| Felictiy explică (pentru Addrriiaannaaaa):

Sigur nu esti pe profilul stiinte ale naturii

| Catrice a răspuns (pentru Felictiy):

Eu am fost la stiinte și am dat atunci și la geografie, romana și religie laughing. A vrut sa ne dea și la istorie, dar când trebuia să-l dam a uitat laughing

| Addrriiaannaaaa a răspuns (pentru Felictiy):

Poate stii tu mai bine ca mine, bobocel.Nu am dat test la bio, am facut cateva lectii si am dat mai apoi testul.

| Stefan03 a răspuns:

Nici nu stiam ca se da asa ceva. Eu sunt copac la toate astea si ma duc la stiinte big grin

| Catrice a răspuns (pentru Stefan03):

Dai test la fiecare materie la început de an laughing

| Andreeee0098766 a răspuns:

Ai vacanță, copile. Bucură-te de timpul liber