| ansei a întrebat:

..Hei. Sunt a 12a si inca nu stiu ce as vrea sa devin. Sunt la filo si imi plac mult romana si limbile straine. Imi place sa ii coordonez pe ceilalti, sa organizez mereu eu totul, sa ma implic peste tot si sa comunic si sa colaborez cu ceilalti. Ce meserie credeti ca mi se potriveste? (Sunt fata)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu puiule, in toamna abia treci clasa a VIII-a, asa ca, ia o pauza de la minciuni si incearca sa fiu un copil normal!

In caz de ai uitat ce ai scris 2 luni in urma, uite aici:
"în 10 Martie | ansei a întrebat:
La anul merg la liceu si nu stiu daca sa merg la filologie sau mate-info..."

sursa:
https://www.tpu.ro/utilizator/aakwmn/intrebari/

| sierra1 a răspuns (pentru Violleta2022):

Da, am mai intrebat și eu cînd ne-a mințit: când a zis că e a 8 a sau cînd s-a data a fi într-a 12 a

| sierra1 a răspuns:

..Hei. cred că ai pus aceeași întrebare de vreo patru ori!

| Violleta2022 a răspuns (pentru sierra1):

Ca a pus intrebarea de 4 ori nu-i bai, dar face misto de noi, ca ea este abia clasa a VII (vezi declaratia ei din 10 martie, care spunea ca "la anul va fi clasa a VIII-a..."

Uite aici isoricul ei cu zeci de interbari repetate, nu stiu daca la miso sau in bataie de joc, dar am sa sesizez Adminul:

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Invata, pentru inceput sa faci tu lucrurile bine; doar dupa sa ii organizezi si coordonezi pe ceilalti! tongue laughing laughing laughing

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Politician ar fi minunat; sper ca-ti plac injuraturile.winking laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relationist. Ti s-ar potrivi facultatea de Comunicare si PR.