| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU as vrea sa îmi fac un canal de Youtube și as vrea sa strâng 100000 de abonati dar nu cred ca pot mia-ți putea da niște sfaturi cam ce ar trebui sa fac în videori ca sa strâng atâția abonați, iar voi vatican abona la canalul meu dacă ar fi cat de cat interesant?

4 răspunsuri:
| TheSpell a răspuns:

În primul rând invață gramatica limbii române.
Good grammar is sexy as f*ck.

| Pushing a răspuns (pentru TheSpell):

Imi cer scuze dar nu eu am scris gresit.Mi sa corectat eu am scris v-ati si mi-a aparut Vatican stiu sa scriu apropo.

| Alexandru_Valentin_1999 a răspuns:

Primele clipuri ar fi mai dificil de realizat, apoi dupa ce aduni putini abonati baga replica aia '' lasati in comentarii ce vreti sa fac in video-ul urmator '' astfel ei vor vedea ce vor sa vada si tu vei avea idei in permanenta.

| Georgitha a răspuns:

Pai pentru a avea 100000 de abonati trebuie sa editezi videourile foarte bine cu programe pentru asa ceva ca de ex:filmora pentru Android iar imovie pentru iphone videourile trebuie sa fie interesante si amuzante