| RALUCAUCA5 a întrebat:

Legat de liceul militar...
Am o senzatie ca voi ajunge acolo ca imi voi modela viata si visez la o familie frumoasa, o casa mare si frumoasa...dar simt ca intr-o zi va da peste mine (in viitor) un hot si o sa strice tot ce am muncit pana atunca.
Cum pot depasi frica?

4 răspunsuri:
| Otto2014 a răspuns:

Nici odata n-o sa-ti aflii viitorul, stai linistit.

| marin81 a răspuns:

Te uiti prea mult la stirile de la ora 17 happy! O sa treci si peste frica asta de hot. Ai mai avut intamplari de genul asta, in trecut?

| RALUCAUCA5 explică (pentru marin81):

NU!

| marin81 a răspuns (pentru RALUCAUCA5):

Se numesc premonitii, senzatiile pe care le simti tu. Acuma, sincer, cand traim in epoca internetului a informatiei la un singur click, mai poti asa crezi in asa ceva? In viata se pot intampla multe, si ti se vor intampla multe! Grija unui hot, care te va ataca, cred ca ar trebui sa fie ultima. Eu zic sa te concentrezi pe ceea ce este cu adevarat real.