| roberthav a întrebat:

Cine stie cate tipuri de medici chirurgi sunt ( cardiolog, neurochirurg, din astia). Si daca se poate si ce opereaza. Eu stiu ca neurochirurgul opereaza la cap. Dau funda celui mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| Iama a răspuns:

Chirurgie cardiacă · Chirurgie generală · Chirurgie maxilo-facială (Chirurgie dento-alveolară) · Neurochirurgie · Oncologie · Ortopedie · Otorinolaringologie · Chirurgie pediatrică · Chirurgie plastică · Chirurgie toracică · Traumatologie · Transplantologie · Chirurgie vasculară · Urologie

| roberthav explică (pentru Iama):

Imi spui si unde opereaza?
iti dau funda

| Iama a răspuns (pentru roberthav):

Astea le-am gasit pe google.Ar fi mai usor sa cauti tu acolo tipuri de chirurgi si gasesti tot ce vrei sa stii fara sa astepti cateva ore sau zile de la altii, chiar daca ar trebui sa consumi putin mai multe minute.

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Daca spui ca neurochirurgul e ala care te opereaza la cap, iti sugerez sa ramai la etapa de informare si nici sa nu iti treaca prin cap sa mergi mai departe in acest domeniu. big grin