| Myssteriusthanlife a întrebat:

dau funda va rog spuneti-mi la ce profil de liceu este miley cyrus daca stiti dau funda

8 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Miley Cyrus nu este la liceu, din cate stiu se lasase de scoala si lua cursuri particulare. Si oricum ea are 18 ani(daca nu ma insel:d), deci asta ar insemna ca trebuia sa fie la facultate. Si oricum in SUA nu sunt aceleasi profile ca la noi.

| Parker a răspuns:

Http://en.wikipedia.org/wiki/Miley_Cyrus
Are 18 ani, nu mai e la liceu presupun

| andreylarentiu a răspuns:

E la botanik...acu face practik cu iarbalaughing

| PopStarInMyMind a răspuns:

Cred ca a terminat liceul!

| Frau a răspuns:

laughinglaughingvrei sa te inscrii?laughing aoleu...vad ca clubu PROSTIA OMENEASCA are noi recrutilaughing

| LittleYoyo a răspuns:

Offf of. Intelegeti oameni buni, Miley [si oricare alta celebritate] au si viata lor privata, nu zic tuturor fanilor la ce liceu sunt, ce nota a luat la nu stiu ce etc straight face. Are o viata personala si in plus are 18 ani [impliniti in noiembrie] a terminat liceul, asta daca mai urma [din cate stiu eu a renuntat la scoala/liceu pentru cariera]. Frate...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Liceul de arte si muzica

| Miruuuuu a răspuns:

Nu mai este la liceu. laughing