| irina_5114 a întrebat:

Hi, am 15 ani inaltime 1, 63 si as vrea sa stiu cam pe la cati ani pot sa ma inscriu la fotomodel pentru ca asta mi-am dorit din totdeauna si mentionez ca stau in italia in benevento deci daca ma poate ajuta cineva sa imi zica ce trebuie sa fac si unde trebuie sa ma duc...happyFunda rasp cel mai bun :X:*

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Pe la 16 ani, cred. La Next Top Model era una de 16 ani deci nu prea conteaza varsta. Oricum, trebuie sa fii inalta, mai slabuta si pentru fotomodele draguta. happy

3 răspunsuri:
| Julieღ a răspuns:

Hey, poti sa te inscrii si acum dar cred ca esti cam micuta de statura pentru a devenii fotomodel, ar trebui sa ai undeva pe la 1, 70. Poti oricum sa incerci sa mergi la o agentie la Benevento sa iti faca un interviu. Succes!

| TBSpeeD a răspuns:

Tre`sa cresti, mananca orezbig grin

| nomerson a răspuns:

Esti cam mica de inaltime, pentru model trebuie sa ai cam 1, 70-1, 80 varsta nu prea conteaza.