| kathgilbert a întrebat:

Hi Everyone!
Am terminat clasa a10-a, la liceul teoretic, filologie. As vrea sa-mi incerc si eu norocul. Am talent si destule idei incat sa ma ocup de design vestimentar, insa nu stiu cum sa incep... Nu renunt nici la scoala.

Răspuns Câştigător
| Tymycy a răspuns:

Sincer termina scoala, pana atunci focuseaza sa inveti limba engleza. si la terminarea clasei a 12a prin edmundo optezi sa pleci in Danemarca la o facultate de Design, si acolo garantat ca vei reusi foarte bine si o sa faci ceea ce iti place. eu asta as face in locul tau.

2 răspunsuri:
| chelie91ptm a răspuns:

Bv

| Skizzy1Jay a răspuns:

Pai...ar trebui sa faci cateva creeati care sa le prezinti ca un fel de demo.Nu trebuie sa renunti la scoala dar daca intri in asa ceva asigurate ca ai destul timp pentru amandoua.
Din pacate primele creatii le vei face pe banii tai sau a parintilor.
Bafta si succes poate te remarca cineva si ajugi departewinking
Funda?big grin