| anonim_4396 a întrebat:

am terminat liceul de curand, si nu stiu unde sa ma angajez! specific ca nu am luat bacul...imi incerc norocul si a 2a oara straight face, si am terminat liceul de chimie. dar in nici un caz nu vrea sa lucrez cu chimicale...[ceva pe secretariat. ceva.]deci voi ce ati alege?happy

1 răspuns:
| alex_8738 a răspuns:

La akta mai sunt 2 locuri ca dispecer sai ceva de genu du-te sa vezi daca mai sunt... trebuie sa fie, iti spun 100%100 am fost de curand sa vad si eu daca mai e un loc de munca si a zis ca sunt doua dar am refuzat ca mie nu-mi place rolul de dispecer