| dmalexandru a întrebat:

Hi Tpu.Acum recent mi-am achizionat un Nikon D3100 cu un obiectiv 18-55.Intrebarea mea este puteti sa-mi dati niste tutorial sau adrese de net in care pot invata cum sa fac poze foarte bune si cum sa editez o poza?

3 răspunsuri:
| AOLEVRIC a răspuns:

Salut! E o camera foarte buna, pozele se fac in functie de perspectiva, de cum le vezi tu. Poti edita cu photoshop, photoscape, sau cu pixlr. happy

| dmalexandru explică (pentru AOLEVRIC):

Stiu asta...eu m-am referit daca sunt tutoriale pe net cum sa invat in photoshop si cum sa ma descurc cu apartul happy

| AOLEVRIC a răspuns (pentru dmalexandru):

Aaaa, cu aparatul sigur te descurci tu, iar de editat daca vrei ceva mai special http://www.tutorialul.ro/, daca vrei doar sa le faci artistice este foarte simplu cu pixlr, doar adaugi efecte.