| anaata a întrebat:

Am terminat acum 4 ani clasa a 11-a la profilul economic si as vrea sa continui anul acesta la seral.Se gaseste la focsani un seral cu acest profil?

Răspuns Câştigător
| elena a răspuns:

In Focsani se gaseste orice...nu tine mortish sa faci neaparat acest profil, termina liceul... of parca esti nepotul meu bucurestean, de 26 ani care a dat bacalaureatul acum, fiind, acum multi ani in urma, exact in aceeasi situatie ca si tine in ceea ce priveste scoala...se poate, hai la treaba, adica la invatat, iti garantez ca vei fi prima in clasa...ma intreb din ce flori vrei sa fie coronita la sfarsit de an?

1 răspuns:
| Bella_8285 a răspuns:

Anaata si elena sunteti din focsani