| Lermdem a întrebat:

Merita sa te sinucizi daca ai avut parte doar de joburi mizere la figurat, prost plătite de la care ieși plângând și la care ai stat doar 3-6 luni și pare că numai așa vei nimeri? Am incercat și cu carca însă făceau toți mișto de mine in depozit cum că eu am și facultate și licență și ei nu au nici bacul și ei au fost deștepți, nu eu. Plus că râdeau de mine deoarece nu înțelegeau termenii folosiți de mine. Am lucrat și în bancă, fost îngrozitor, hartuire din partea șefilor, colegi aroganți care te priveau ca pe un potențial avansator pe funcția la care aspiră ei și la colectori creanțe am fost, unde primeam zilnic cele mai dureroase înjurături, ce rost are sa mai trăiești daca 8 ore le petreci vai de capul tau, 4 ore ești suparat după și apoi te culci?

3 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Cont nou nout, prima intrebare pe TPU... @sinucidere.
Stii cati din astia ca tine am vazut pe aici?
Lasa-te de "glume".
Sau, daca nu ai ce face, vino si tu cu o poveste veridica.
Facultate cu licenta? Ha! Dupa cum te exprimi nu ai terminat nici liceul...

Răspuns utilizator avertizat