| RaZvy97RaZvy a întrebat:

Pentru a deveni medic stomatolog ce liceu(profil trebuie sa urmezi)?

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Facultatea te definitiveaza, nu liceul, care e apa de ploaie. Ai putea totusi sa mergi spre stiintele naturii, daca vrei.

| RaZvy97RaZvy explică (pentru GoguSteriade):

Asta am asteptat sa aud dar va multumesc tuturor pentru raspunsuri.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Liceul are mai puțină relevanță, trebuie însă obligatoriu să urmezi Facultatea de Stomatologie.
Succes!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stiinte ale Naturi(fizica-chimie-biologie), dar facultatea conteaza nu liceul.

| AnOnIm20202020 a răspuns:

Cred ca este medicina, dar nu stiu sigur

| ali7777777 a răspuns:

Profil real, filiera stinte ale naturi.

| LAdyAntebellum a răspuns:

Bio-chimie happy sau si mate-info. dar e mult mai folositor la bio-chimie