| Gumalamanaazecea a întrebat:

Pentru a lucra la Orange/Samsung/cosmote sau alte companii de genul, de ce ai nevoie? facultate si ce materii de invatat?
sau as vrea macar sa ajung sa castig destul de bine. momentan trec a 11-a, profil mate-info. Nu prea imi plac materiile astea: matematica,informatica, dar as putea sa recuperez ceva cu meditatii,ca stiu ca pot, iar peste 2 ani sa stiu deja ce sa fac.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Din cele 3 enumerate de tine scoate Samsung.Este o marca de telefon nu o retea de telefonie mobila.

| Gumalamanaazecea explică (pentru darrio2007):

Mersi de precizare

| darrio2007 a răspuns (pentru Gumalamanaazecea):

Pentru putin.

| vangaelis a răspuns:

Pai nu cred ca ai nevoie de studii superioare...banuiesc ca trebuie sa cunosti gestiunea, marcile de telefoane si sa ai cunostinte minime de marketing.