| anonim_4396 a întrebat:

Peste circa o lună încep înscrierile pentru SGP!
Intreb a mia oară pe site, la ce să mă aștept? Ce ar trebui să stiu? Cum să mă prezint la centru? Rezistența se dă pe câmp sau pe pistă? Cum funcționează sistemul cu punctele?(distanța, timpii, studiile, etc...) cam câte ar trebui să obțin ca să am ceva șanse? Sunt întrebări banale dar la care găsesc greu răspunsuri!
Deocamdată tot ce știu este despre probele sportive, pentru care mă pregătesc, dar traseul utilitar aplicativ nu l-am exersat niciodată, îmi vor oferi vreodată posibilitatea să-l exersez înainte de probă?
Aștept sfaturi și informații, mulțumesc!

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Poate că nu găsești răspunsuri pentru că nu întrebi unde trebuie. Asta ți-a trecut vreo secundă prin cap?

De ce întrebi pe TPU în loc să întrebi direct instituția organizatoare?

Tu dacă vrei să afli orarul trenurilor întrebi la farmacie?

Răspuns utilizator avertizat