| ahlistun a întrebat:

Poate cineva sa-mi recomande o firma de recrutare la lucru peste hotare? Sa fie serioasa si sa ofere conditii de munca bune si motivare, totodata sa fie pe masura(detin buletin romanesc, traiesc in Md ).

Răspuns Câştigător
| 94Lucifer94 a răspuns:

Pe mine m-a ajutat brilliantrecruitment.ro
M-au ajutat cu recomandarea, cu ce hartii aveam nevoie. Am trimis cv-uri însă doar ei m-au contactat. Acu depinde si in ce domeniu vrei tu sa muncesti

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ideal era sa specifici ce calificari si scoli ai, ca nu intereseaza pe nimeni unde locuiesti, cand vrei ceva de munca.
Cat privesc recrutarii de peste hotare, cred ca trebuie sa intrii pe site-urile lor, din tara unde vrei sa mergi si sa-ti depui CV-ul.