| Die112 a întrebat:

Sall talentul meu este muzica si as dori sa particip la Romanii au Talent dar nu stiu daca pot?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Salut!
Din pacate mai sunt preselectii doar pe 4 septembrie la Timisoara si pe 17 Septembrie la Iasi. Daca nu vei ajunge intr-una din aceste doua dati in aceste orase va trebui sa astepti inca un an. sad
Bafta! :*

| xBya a răspuns:

Daca intr`adevar ai talent, da, poti.
Majoritatea preselectiilor au avut deja loc. Stiu doar ca in Timisoara sunt pe 4 septembrie. Oricum, cred ca vor fi si la anul. Intra pe protv.ro pentru mai multe informati.

| PattyC a răspuns:

Pai ai putea sa participi.doar daca ai putea sa ajungi la Timisoara sau la Iasi :*

Răspuns utilizator avertizat
| MihaiSmeker a răspuns:

Din pacate mai sunt preselectii doar pe 4 septembrie la Timisoara si pe 17 Septembrie la Iasi. intr-adevar pe aceste 2 dati sunt dar poate ajungi daca nu ar trebuei as astepti un an iar.