| pamparam20 a întrebat:

Mi-as dori foarte mult ca la urmatoarea preselectie de la romanii au talent sa incerc sa-mi arat si eu talentul de a canta la vioara. Dar de cate ori ma gandesc ca poate sunt violonisti mai buni ca cat mine in Romania, ma descurajez. Nu mi-as dori sa ma fac de ras caci nu stiu exact care va fi reactia pubicului si juriului deoarece la prima preselectie nu am vazut pe nimeni cu vioara. Imi doresc din suflet ca talentul meu sa fie recunoscut de intreaga tara dar imi e foarte frica deoarece poate parerea mea nu este si parerea publicului adica poate ei nu ma vor considera talentata. eu cant muzica clasica : concerte de mozart, bach, bruch cam asta e nivelul meu. va rog din suflet spunetiva parerea : sa incerc si eu sa merg la urmatoarea preselectie sau ma voi face de ras?

Răspuns Câştigător
| krystal02 a răspuns:

Daca nu risit nu castigi. Sti vorba aceea. Eu spun sa te duci... Nu ne-ai spus de cat timp cant la vioara? Dar uite... ca sa ai parte asa de un mic "test" de vointa, adunati prietenii intr-un loc, si cantale. Sau poti pune un profesor de muzica de la tine din scoala sa isi spuna parerea sa te ajute. Sunt sigura ca o va face daca il rogi. Cat despre emisiune iti urez un Mare Succes. Poate tu vei fi singura cu vioara si vei impresiona. Nu te descuraja. Incearca. Asteptam sa te vedem in curand la emisiune :*. bafta.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ba te duci, val vârtej.
Îți doresc mult succes.
Pa, pa.

| HeathLedgerForever a răspuns:

Buna. Uite : incercarea moarte n-are. si eu vreau sa merg sa dansez contorsionism, macar imi iau inima in dinti, ma distrez, si primesc sfaturi.Te pup kiss

| Cjay a răspuns:

Iti dai seama ca poate sunt altyy mai buni dar daca aia nu se duc. si de ce ma rog sa te faci de ras vioara este ceva frumos si s'au dus altii la romanii au talen care habar nu aveau de nimic nu aveau ce cauta nici la un spectacol obisnuit sau fara public.app si eu voiam sa ma duc sa dansez si poate chiar o sa ma ducwinking

| Damii a răspuns:

Denisa vreau sa iti spun ca speranta moare ultima si sa stii ca nu pierzi nimic daca mergi. Fiecare om este unic prin talentul sau asa ca nu te descuraja! SUCCES!

| amadeusdeea a răspuns:

Eu îți propun sa găsești încă o persoana care cântă la vioara si un bun pianist puteti face o sonata de alu beethoven

| amadeusdeea a răspuns:

Iti propun sa găsești încă un violonist si un pianist puteti face trio pentru pian de beethoven așa veti atrage atenția mai mult pianistul așa ca muzica clasica merita ascultata