| AnnaAnnne a întrebat:

Daca downloadez cv pe laptop de ex un film sau vreau sa vad un videoclip de pe tel scrie ca nu pot ca nu am nu stiu ce program. Aveti idee ce program as putea sa downloadez ca sa-mi mearga si mie videoclipurile? FUNDITZZZA!

4 răspunsuri:
| michael5813 a răspuns:

Descarca bs player si o sa-ti citesca cele mai multe formate video! exista versiunea free care o sa te satisfaca!

| gIiiIolil a răspuns:

Adobe Flash Player happy

| ninjaFred a răspuns:

Adobe Flash Player.big grin

| Toader_Ionatan_1987 a răspuns:

Incearca VLC player. deschide orice format de film. il poti lua gratis de aici http://www.videolan.org/vlc/index.html