| valentinho a întrebat:

Salu tuturor.Doresc sa-mi formez un abdomen de invidiant, iar pentru asta imi trebuie ditea si exerciti fizice.Va rog puteti sa ma ajutati dau fundita.

Răspuns Câştigător
| Iusty26 a răspuns:

Cu dieta nu merge! Eu zic sa faci multe abdomene dar iti zic un sfat : NU trebuie sa faci chiar foarte multe pe zi. Trebuie sa faci din ce in ce mai multe. De exemplu sa zicem ca in prima zi faci 20, dar in a doua zi faci 30, si tot asa. Sa vezi ce abdomen o sa ai. PLease fundita daca te-am ajutat!

2 răspunsuri:
| mary_5801 a răspuns:

Daca il vrei de invidiat, numai cu foarte multe abdomene poti reusi asta.am o prietena care ajunsese la o suta pe zi. dar vreau sa zic ca acum n-are nici un pic de sunculite.arata ca in reviste. dieta n-a tinut.

| mariusciocan a răspuns:

Pune mana si fa sport. da tine minte...ca daca esti prost de puti si ai patratele, le ai degeaba. si schimba poza...ca mie imi dai senzatia ca faci abdomen degeaba laughing