| ionut367 a întrebat:

Am o intrebare, bine mai multe. Sunt clasa a XII-a si vreau sa ma duc la facultatea de politie. Care ar fi cea mai grea proba si din ce se da la istorie iar media se face in functie de punctajul obtinut la cele 3 probe?
Funda :*

1 răspuns:
| IoanaIonuca a răspuns:

Sportul cred ca e cea mai grea proba si e si eliminatorie. Apoi sunt istorie, engleza si romana. Si da, se face media intre cele trei. Mai sunt si psihologicul si vizita medicala, care sunt si ele eliminatorii, insa ma gandesc ca n-ai probleme. Bafta! :*