| babachis a întrebat:

Am o problema
mi-am luat din asta modem de la vodafone si nu stiu cum sa zic dar...
netu meu e adus cu caruta! daca ma intelegeti adica vreau sa zic ca merge ca vecina mea baba de 91 de ani asa merge
ce as putea sa fac sa mearga macar putin mai repede?
funda

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Nu prea ai ce îi face dacă nu eşti în zonă de 3G şî nu ai semnal mai mare de 3 linii.Succes

| itsoft a răspuns:

Sa iti pui net de la rds prin cablu sau de la romtelecom, sau altceva dar nu prin stick!

| AlexCrb a răspuns:

Nu ai decat semnal EDGE si d-aia merge incet. Asa imi merge si mie Orange-ul la mine in oras... Nu prea ai ce sa ii faci sa mearga mai repede... poate sa cauti alt provider.