| Fotbal1 a întrebat:

As vrea sa stiu daca as avea talent la un sport! Este vorba de bine cunoscutul joc fotbal. De cand eram mic im-i placea fotbalul insa "oameni mari", nu vrea ca eu sa intru in joc, motivul era ca eram prea mic... acum 1 ani cand aveam 15 ani mam jucati cu un grup care juca de 1 an. Cind am inceput sa joc ma simteam foarte bine, eram destul de bun la driible iar aproape nimeni nu im-i lua mingea. Im-i lua mingea atunci cand erau mai multi pe mine. happy si echipa noastra a castigat! Insa dupa mine im-i lipseste tactica nu pot face scheme bune atentie joc de 1 saptamana! Eu sunt in suedia iar eu ma joc cu prieteni.Nu am nici un antrenament. Ce spuneti am talent? ☺

4 răspunsuri:
| William a răspuns:

Nu exista talent la sport, ce *** e aia. Ca sa faci sport de performanta trebuie sa te antrenezi, atat.

| Pantiru_Claudiu_1998 a răspuns:

Poate ai talent sau poate ai o inclinatie destul de mare catre acest sport, iar asta iti aduce ambitie si pofta de joc. Noi sau eu cel putin nu iti pot spune daca ai talent sau nu, daca nu te vad, de obicei talentele se vad cu ochiul liber. Dar sfatul meu pentru tine e sa te tii de munca/de antrenamente pentru ca de obicei 10% inseamna talent iar restul de 90% munca, daca vrei sa faci ceva in fotbal sau in orice domeniu trebuie sa muncesti mult. Important e sa-ti transformi stilul de viata, eu iti urez mult noroc si sper ca te-am ajutat!

| Nizame12 a răspuns:

Din păcate, din spusele tale nu îmi pot da seama cat de bine joci tu, iar, tactica ti-o poti antrena cu un antrenor! Multa baftă