| Wordofthat999999 a întrebat:

Peste cativa ani vreau sa ma mut in Norvegia pentru munca si facultate, ce trebuie sa fac ca sa ma mut acolo ma refer cum imi gasesc o chirie un loc de munca, cum se procedează si ma rog pentru cei care locuiesc acolo sa in alta tara cum a-ti procedat? Va multumesc anticipat, funda!

2 răspunsuri:
| Maria_Ana_1995_dEAj a răspuns:

Buna..Iti sugerez sa discuti problema aceasta cu un adult pe care il cunosti..nu vreau sa sa spun ca tu nu esti adult.dar poate acela va avea experienta! Sper ca te.am ajutat!