| ImBlondu a întrebat:

Salut,sunt elev in clasa a 12-a profil uman(deci nici o treaba cu matematica).Si avand in vedere ca nu mai sunt mai mult de 5 luni pana la bac,facultate, trebuie sa ma decid ce vreau sa fac.Intrebarea mea este daca ma duc la ASE la contabilitate,cat de grea este matematica de acolo? Din ce am inteles nu este asa greu dar vreau sa ma informez, sa stiu daca merita si daca un stundent care vine de la uman se poate descurca.Pe langa contabilitate,ma mai gandeam la Universitatea Bucuresti,pe profil de advertising si as dori sa stiu cam ce medie imi trebuie la bac,fiindca ma intereseaza sa intru la stat, nu la buget,(presupun ca peste 8).Daca poate cineva sa imi spuna, preferabil cineva care face ASE sau advertising(pe domeniul de publicitate) la Universitatea Bucuresti ar fi super. Multumesc

Răspuns Câştigător
| Dascalu_Lucian_1998 a răspuns:

Desegur. Id mass: flash. cs09

4 răspunsuri:
| Dascalu_Lucian_1998 a răspuns:

Daca te vei duce la ASE in primul an de facultate faci o contabilitate de nivelul clasea a 9-a (de la un liceu cu profil economic).

| ImBlondu explică (pentru Dascalu_Lucian_1998):

Este grea?

| ImBlondu explică (pentru Dascalu_Lucian_1998):

Lasa mi un mail, facebook sau ceva, ca sa imi explici si mie mai pe larg, daca vrei desigur

| Dascalu_Lucian_1998 a răspuns (pentru ImBlondu):

Desegur. Id mass: flash. cs09

| ImBlondu explică:

Merge si un facebook? ar fi mai simplu sa te contactez