| BadASsS a întrebat:

Salut.Tocmai am terminat clasa a VIII-a si imi doresc sa muncesc in tehnologie in domeniul telefoanelor sau calculatoarelor ( adica precum era Steve Jobs sau Gates) si nu stiu la ce fel de liceu ar trebui sa merg si ce profil? Mersi.

3 răspunsuri:
| Cenusareasa09 a răspuns:

In ce oras?

| BadASsS explică (pentru Cenusareasa09):

Baia Mare

| Cenusareasa09 a răspuns (pentru BadASsS):

Nu sunt de acolo, deci nu stiu liceele, dar cred ca ar trebui sa optezi pe un profil mate info de preferat info intensiv.
Eu sunt la un liceu mate info, info intensiv si deja in sfarsitul clasei a 9a am ajuns la jumatatea materiei de la clasa-a 10-a la info.
Daca ai intrebari legate de profilul asta poti sa ma intrebi. Sucecs. happy