| gurzungs2004 a întrebat:

A ajuns cineva programator(de orice tip) fara studii superioare,fiind doar autodidact? Ce sfaturi puteti sa-mi dati pentru a deveni programator doar fiind autodidact?
Multumesc anticipat, si o zi dupa-amiaza frumoasa!

Răspuns Câştigător
| zilog a răspuns:

E vataie de joc blasfemie daca nu ai facultate tehnica
Orice facultate tehnuca iti deschide mintea
Te ajuta sa gandesti logic
Asa ca pune mana si ia-ti BAC-ul
Pt ca in viitor or sa iti ceara legitimatie si daca vrei sa ai legitimatie trebuie sa ai acte nvq4

2 răspunsuri:
| gurzungs2004 explică:

O dupa-amiaza frumoasa*(scuzati de greseala, din neatentie happy )

| zilog a răspuns (pentru gurzungs2004):

Ceste despre cardurile ECS si cardurile CSCS
apoi citeste pagina asta.https://www.cityandguilds.com/......omparisons

multumesc pentru ca ai ales raspunsul meu.
nu te lasa prostit in viata de colegii care spun ca scoala nu este buna de nimic si la nimic!