| WolfGhost a întrebat:

Buna,voi,cei care dati sfaturi, ce studii aveti?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

La noi in Romania daca ai luat botezul esti in stare sa dai sfat din orice domeniu la orice ora si bineinteles ca nu ai cum sa nu ai dreptate. happy

9 răspunsuri:
| ladyMillion a răspuns:

Eh...mai sunt si mucosi de 10, 12 ani)))ai grija de la cine primesti sfaturi

| T0T a răspuns:

Sunt la facultate. Tu ce studii ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lucrez la mama si la tata deci te rog!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai putine decat jumatate din cate vei avea tu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se dau sfaturi din experiențewinking A, ca se mai găsesc si oameni tampi care pur si simplu vorbesc din auzite, e partea a doua. Si sincer, întrebarea ta nu isi are rostul. Cunosc persoane fara prea multe studii, dar care gandesc de o mie de ori mai bine decât altii cu n facultati terminate.

| WolfGhost explică (pentru anonim_4396):

Eh,curiozitatea
Orice intrebare are un rost :l

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Corect. M-am exprimat aiurea acolowinking

| nlko a răspuns:

Contează? Ne dam si noi cu părerea.

| WolfGhost explică:

Eu sunt la facultate.