| JockerStoica a întrebat:

am intrat pe e jobs Si vreau sa trimit un CV. la o firma dar nu stiu cum sa il trimit. Imi poate explica cineva cum sa procedez? Multumesc.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai simplu e sa-l trimiti prin e-mail, la adresa firmei.

| razvitzi a răspuns:

Click pe job si in fereastra care se deschide jos ai douo optiuni pentru a aplica cu cv in romana sau in engleza. nu poti aplica daca cv-ul tau nu este completat 60% sau daca nu corespunzi cerintelor angajatorului!