| anonim_4396 a întrebat:

Daca eu sunt de profesie învățătoare as putea sa devin profesoară de matematică? Ce trebuie sa fac?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Facultatea de matematică și modulul psihopedagogic, licență pentru generală, master pentru liceu (și nu știu dacă și facultate)

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Facultatea de matematica in primul rand

| Goete a răspuns:

La 14 ani ai tot timpul sa faci operatia de schimbare de sex si facultatea

| nonamehaha a răspuns (pentru Goete):

Good glum. Chiar m-ai facut sa rad. Am dat un exemplu (daca ai fi invatoare) si nu este nevoie sa scrii un comentariu irelevant.