| DeniseBryella a întrebat:

Daca termin filologia pot sa devin politista?

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

După liceu faci Academia de Poliție.Nu contează profilul pe care l-ai făcut.

11 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Sigur ca da.

| drogh a răspuns:

Normal. Faci,, Academia de Politie'' si daca ai toate abilitatile necesare totul e ok.

| Xenya a răspuns:

Trebuie sa te duci la Academia de Politie daca vrei sa ajungi politista.

| andrw1929 a răspuns:

Trebuie sa faci academia de politie
Profilul nu conteaza.
Succes!

| Athée a răspuns:

Profilul pe care il ai in liceu, nu mai conteaza chiar deloc. Facultatea conteaza.
Succes.

| Elly213 a răspuns:

Da.Trebuie sa dai la Academie si am impresia ca trebuie romana istorie si engleza.Mai cauta pe net.Bafta!

| ONElena11 a răspuns:

Nu conteaza aproape deloc profilul

| Allexander07 a răspuns:

Mare grija, media la purtare trebuie sa fie 10 pe toti anii! Altfel nu ai sanse la academia de politie.

| lol5755 a răspuns:

Poti sa devi dar trebuie sa ai forta fizica!

| Einstein100 a răspuns:

Da la academie se da examen la romana si la engleza si nu prea se pune accent pe romana si fizica (ca la pompieri)