| codrutzul a întrebat:

vreau sa stiu cum pot deveni Jandarm de interventie (mascat ).
-cei de la ordine si liniste publica au cagule?
-care sunt sansele sa intru la SIAS (SAS).?
-care este salariul unui jandarm de interventie ( nu prea stiu cum sa le spun sunt dezinformat )
IN CONCLUZIE VREAU SA MA AJUTATI, SI PRIMESTE FUNA PRIMUL CEL MAI BUN RASPUNS! BYE

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu prea poti afla multe despre ei doar stand de vorba cu un jandarm si astia nu prea au timp sa stea pe TPU. Dar citeste ceva aici: http://www.actualmm.ro/......inscriere/