| Dragoş_Gabi_1998 a întrebat:

Salutare comunitate. Voi urma facultatea de drept dar eu vreau sa-mi fac doua tatuaje. Primul consta in data nasterii a mamei in cifre romane pe antebrat iar al doilea va fi numele ei pe piept. Ma vor afecta acestea in viitoarea cariera? Doresc cat mai multe raspunsuri cu privire la acest aspect. ma vor afecta tatuajele?

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu te vor afecta, mai ales ca imbracamintea le acopera pe ambele, asa ca poti urma linistit o facultate de drept si o cariera juridica.

1 răspuns: