| Anonim6666644 a întrebat:

Se merita sa fac postliceala de asistent medical de farmacie? Am facut 1 an si vreau sa renunt din cauza salariilor foarte mici si a duratei, 3 ani pentru salariu minim nu este prea convenabil.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Decat sa nu stii deosebi aspirina de betadina, mai bine renunta acum! tongue
La videochat se castiga mult mai bine si nici nu-ti trebuie scolarizare speciala, inveti la locul de munca... big grin

| Raducons a răspuns:

Nu este convenabil dar daca nu ai alta calificare ce poti sa faci, acum mai depinde si unde lucrezi ca asistent, nu cred ca este chiar salariul minim,