| anonim_4396 a întrebat:

Sunt clasa a 12 a filologie si vreau sa urmez dupa liceu un curs de IT contra cost. Va rog recomandati-mi astfel de cursuri de top, care ma vor ajuta sa ajung un IT ist de succes

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mai bine faci o facultate de IT. La angajare vei avea un dezavantaj față de unul care vine cu facultate.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cursuri? De ce nu facultate? Avand in vedere ca nu aibun background in IT din cursuri nu o sa iasa nimic.

| danutzu96 a răspuns:

Ai uitat sa specifici cum vrei
Online?
In sala de curs?
Daca vrei cursuri in sala trebuie sa precizezi si de unde esti.

| 120bulevard a răspuns:

Wellcode.ro