| PatriciaTimis a întrebat:

TPU va rog sa ma ajutati! Mie imi place foarte mult sa fac poze (tip: peisaje... tot felul) si parintii mei vreau sa imi cumpere de Craciun un aparat foto performant! le si editez pe programe! Dar ce spuneti? Telefon sau aparat? Nu stiu intre ce sa aleg. Ajutati-ma va rog

2 răspunsuri:
| CreeperHelp a răspuns:

Parerea mea este ca ar trebui sa iti iei aparat.Doar aparatul face cele mai performante fotografii. Daca tie iti place sa fototgrafiezi ar trebui sa o faci, dar mai bine ar fi daca ai obtine totul din niste cadre interesante decat sa le dai edit, intelegi?