| anonim_4396 a întrebat:

Care e meseria visurilor tale?

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Polițist.

| siriusblack98 a răspuns:

Nu am una anume. Visul meu este sa am propria afacere, domeniul nu este important. Cel mai mare cosmar al meu pe care il traiesc zi de zi in prezent este reprezentat de sefi si colegi de munca.

| Anonima163333 a răspuns:

Mi-as dori sa ajung doctor.Aceasta a fost meseria visurilor mele de doi ani incoace.Cand eram mai mica imi doream sa fiu IT-ista, dar mi-am dat seama ca nu as fi asa de buna la aceasta meserie.
Medicina e frumoasa, interesanta si se castiga bine.hee hee

| MaryMaria333 a răspuns:

Mi'as dori sa ajung intr'o formatie rock, sa ma cunoasca o lume intreaga, sa am fani. Am inclinatii sa cant la chitara electrica. Niciodata nu e prea tarziu. A ta care e?winking

| badriel a răspuns:

Nu stiu inca, iar viitorul este foarte improbabil