| anonim_4396 a întrebat:

Va rog ma puteti ajuta? Nu sunt hotarat ce profil sa aleg:la real nu ma descurc foarte bine, ma descurc bine la engleza si romana dar nu stiu daca sa aleg numai pentru asta profilul umanist.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| cristina_3043 a răspuns:

Daca iti plac intr-adevar romana si engleza si nu te descurci cu matematica si stiintele cel mai bine ar fi sa alegi un profil umanist
dar i alegerea ta trebuie sa tii cont si de ceea ce iti doresti sa devi dupa terminarea studiilorbig grin

| AliiB a răspuns:

Pai, ai putea sa alegi filo bilingv engleza, vei face multa romana si englezawinking

| Sergiu95 a răspuns:

Eu sunt la Uman la stiinte sociale si nu fac multa romana.Inca miercurea nu fac deloc.Mai mult faci istorie si engleza.Eu am vrut sa vin aici pentru nu inteleg absolut deloc matematicalaughing... Tu alegi! Numa tu sti ce-ti trebuie nu noi trebuie sa te indrumam.

| Vicutsa a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa pleci la uman daca te descurci mai bine in domeniul asta, fa cum crezi tu ca e mai bine, cred ca daca nu te descurci prea bina la real nu are rost sa pleci, doar te vei chinui mai mult, alegerea iti apartine happy