| Andy0202 a întrebat:

Va salut, va deranjez cu o intrebare in legatura cu cariera in politie, vreau sa urmez acest vis de mic si consider ca am aptitudinile necesare, cine este absolvent sau chiar student la academie și ma poate sfătui cu anumite lucruri.Multumeschappy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Incearca sa intri la SIAS, SPIR, DIICOT sau SSPIR. Mascat cu ajutoare langa tine, politistii de rand sant batuti, agresati si omorati iar legea nu face nimic. Mascatii au uniune intre ei si le da peste nas la infractori cand da navala peste ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt student acolo, nici absolvent, dar iti pot raspunde la orice intrebare legata de domeniu, deci... spune.

| Andy0202 explică (pentru anonim_4396):

Putem sa discutam undeva in privat?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Andy0202):

Sigur, trimite-mi mesaj in privat, sau felicitare ca alea merg mai repede.