| ammi a întrebat:

Voi ce vreti sa deveniti in viata? La ce facultate vreti sa dati?

6 răspunsuri:
| z8 a răspuns:

Eu in viata vreau sa devin investitor. Deja sunt la administrarea afacerilor cu predare in limbi straine ( ASE, engleza ). Pe langa asta fac si mult studiu individual ( de multe ori in loc de facultate laughing - mi se pare mai normal sa invat cum se face treaba de la un investitor, in loc sa invat de la un profesor care nu a investit in viata lui )

| cornel a răspuns:

Facultatea de comert.

| Gise a răspuns:

Mi-ar place sa merg la facultatea de psihologie, insa am cativa amici care mi-au spus ca nu e tocmai usor + dupa ce termini nu ai un post de munca asigurat

| PrettyLittleLiarsBalonDeSapun a răspuns:

Pai as vrea sa devin medic chirurg.Multi mi-au spus ca e greu si ca e foarte mult de invatat insa eu tot vreau sa-mi ''indeplinesc acest vis''. Tu?happy

| pistika a răspuns:

Mie actrita dar sa merg la doua facultati in fine cum vrea fiecare
dupa gusturile lui dar sa am un post asigurat

| StefiMaria a răspuns:

Eu vreau sa dau la facultatea de medicina happy love struck
Dar sunt indecisa ce fel de specializare sa-mi aleg laughing
Tu? :*