| Laurikk a întrebat:

Vreau sa ajung cantareata dar nu stiu cum... ( muzica populara), fara,, youtube" sau alte site-uri... nu stiu ce trebuie sa fac..practic. merci :**

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Bună
Dacă ai talent te poți duce la Romani au talent sau Vocea României.
Poate te faci remarcat acolo.

| MarinaaLarisaa a răspuns:

În primul rând trebuie să ai voce, dacă chiar ai participă la tot felul de concursuri şi dacă eşti bună cineva te va descoperi, vei fi remarcată. Încet, încet multă lume te va cunoaşte şi vei putea ajunge ceea ce îţi doreşti să fii.

| roxanamariaa a răspuns:

Incearca la X-factor, Vocea Romaniei sau Romanii au talent happy